Mówimy po polsku! Mieszkamy i pracujemy w Bułgarii.
Na miejscu jesteś pod naszą stałą osobistą opieką!
Wyszukaj apartament
Kontakt
Waluty
Logowanie
Szybki Kontakt
Kalkulator walut

EUR = 0.0000 BGN
USD = 0.0000 BGN
BGN = 0.0000 PLN
1 PLN = 0.0000 BGN
Logowanie
O nas

Kwaterybulgaria.pl to grupa polsko-bułgarska oferującą kompleksową obsługę Inwestorów na rynku nieruchomości bułgarskich. Prezentowane apartamenty są własnością naszą, naszych Inwestorów i znajomych, którzy zlecają nam wynajem i opiekę nad swoimi apartamentami. Prowadzimy wynajem już kilka sezonów. Jest to nasza dodatkowa dzialalność oraz pasja, gdyż jako Zespół odwiedzamy Bulgarię prawie co kwartał,  tak ze względów zawodowych jak i z sentymentu.

 

Posiadamy biura w Polsce w Poznaniu oraz w Bułgarii. Cały rok w Bułgarii mamy otwarte biuro sprzedaży nieruchomości w Słonecznym Brzegu. W sezonie wydajemy klucze do lokali położonych w Słonecznym Brzegu i najbliższych okolicach na głownym deptaku w kompleksie KAYA. Dla obiektów położonych w miscjowościach Carewo, Seozopol, Łozenec i inne - klucze wydawany sa albo w kompleksach albo w umówionym miejscu w Burgas.

 

Pomagamy naszym gościom znaleźć apartamenty dostosowane do ich potrzeb oraz czasu. Szukamy studii (kawalerek), 2 pokoi, 3 pokoi, domów dla kilku czy kilkunastu osób. Mamy dostęp do apartamentów, które znajdują się w tych samych kompleksach. Przykładem mogą być lokale np. w Esperanto, Rainbow 3, Luxor, Zornica, Chateu Sea Wind w Słonecznym Brzegu czy też Horyzont w Sozopolu i Regina Mare w Carewie. Możemy zatem znaleźć miejsce do wypoczynku tak dla jednej rodziny zjanomych czy też kilku rodzin/znajomych w jednym czasie.

Przyjmujemy zgłoszenia drogą mailową, telefoniczną, skypem. Zawsze uzgadniamy termin, potwierdzmy dostępność oraz przesyłamy kalkulacje cenową na konkrenty lokal i termin. Otrzymujecie też Państwo od nas formularz rezerwacyjny będący potwierdzeniem zamnkiętej rezerwacji - jest on również przepustką do otrzymania kluczy na miejscu w Bułgarii.

 

Przed rozpoczęciem każdego sezonu wyjeźdżamy do Bułgarii, aby sprawdzić wszystkie zgłoszone do opieki nad wynajmem apartamenty. Robimy zdjęcia, wietrzymy, zlecamy sprzątanie i włączenie TV. Lokale mają zbliżone standardy wyposażenia. Standard wyposażenia można zobaczyć TUTAJ.  Mieszkania  różnią się ilością miejsc do spania i konkretnym umeblowaniem w danym apartamencie. Wszystkie mają doskonałe położenie i infrastrukturę, Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Zapraszamy!