Mówimy po polsku! Mieszkamy i pracujemy w Bułgarii.
Na miejscu jesteś pod naszą stałą osobistą opieką!
Wyszukaj apartament
Kontakt
Waluty
Logowanie
Szybki Kontakt
Kalkulator walut

EUR = 0.0000 BGN
USD = 0.0000 BGN
BGN = 0.0000 PLN
1 PLN = 0.0000 BGN
Logowanie
Regulamin - Rezerwacja
Spis treści
Regulamin
Rezerwacja
Standard
Zgłaszanie Rezerwacji przez Właściciela

 

SPOSÓB REZERWACJI

Najczęściej kontaktujemy się wzajmenie telefonicznie lub mailowo. Podajemy Państwu w przekazywanych treściach interesujące Państwa szczegóły. Nasz sposób rezerwacji wygląda następująco:

FORMALNOŚCI: CO ROBIMY W POLSCE:                                                


1.     Przesyłam do Państwa REGULAMIN REZERWACJI, PRZEKAZANIA, KORZYSTANIA I ODBIORU APARTAMENTU oraz przesyłam formularz rezerwacyjny (wypełnia się go na moment dokonywania rezerwacji).

2.     Przesyłacie do mnie Państwo jeszcze raz datę pobytu. Sprawdzam dostępność, potwierdzamy cenę w korespondencji mailowej. Rezerwuję wstępnie pobyt.

3.     Po potwierdzeniu daty pobytu i ceny proszę Państwa o wypełnienie formularza rezerwacyjnego i wpłatę opłaty rezerwacyjnej 25%. Uwaga kurs Euro to kurs sprzedaży banku Alior i minimalne ryzyko kursowe. Opłatę rezerwacyjną można dokonać w PLN lub w EUR. Dane do wpłat:

a)     w EUR: Alior Bank S.A, PL 74 2490 0005 0000 4600 2160 7687, SWIFT -    ALBPPLPW, Odbiorca: BCI Menada.

b)    w PLN:  Alior Bank S.A. 48 2490 0005 0000 4600 3658 8932, Odbiorca BCI Menada.

4.     Formularz należy wypełnić, wydrukować, podpisać. Do formularza należy wpisać przesłaną kalkulację cenową.

5.     Następnie proszę o przesłanie podpisanego formularza rezerwacyjnego oraz dowodu zapłaty scanem na dres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faxem na numer: 61 648 26 35.

6.     Po uzyskaniu formularza i opłaty wstępnej dokonuję całkowitej rezerwacji i przesyłam do Państwa potwierdzenie zapłaty w chwili księgowania wpłaty na firmowym koncie będące jednocześnie podstawą do wydania Państwu kluczy do lokalu w Bułgarii.

                                                                                                                                                             

FORMALNOŚCI: CO ROBIMY W BUŁGARII:


 

1.     Końcowe rozliczenie – dokonywane jest na podstawie okazania przez Państwa podpisanego formularza rezerwacyjnego/voucher/potwierdzenia rezerwacji. Dopłata pozostałej kwoty dokonywana jest w Euro w gotówce: Dla Gości w Aheloy, Słonecznym Brzegu, Świętym Włazie oraz dla Gości jadących autem do Sozopola lub Carewa trasą przez Rumunię (przez Varnę) -  w naszym biurze w Kompleksie Persani (przy głównej ulicy w Słonecznym Brzegu), 8240 Słoneczny Brzeg; Dla Gości jadących autem do Sozopola lub Carewa trasą przez Serbię (przez autostradę Sofia-Burgas), lub podróżujących samolotem - w Sozopolu w wyznaczonym miejscu. Istnieje także możliwość dokonania całości wpłaty minimum 7 dni przed wyjazdem – koniecznie wówczas należy zmienić formularz rezerwacyjny Formularz rezerwacyjny zawsze trzeba przy sobie mieć.

2.     Przy rozliczeniu otrzymacie Państwo także załączony Regulamin przekazania, korzystania i odbioru apartamentu.

3.     WYDANIE KLUCZY: Klucze (lub/i karty dostępu) do Apartamentu zostają wydane Odwiedzającemu, Gościowi przez upoważnionego pracownika firmy Menada w Kompleksie Persani, 8240 Słoneczny Brzeg, przy głównej ulicy w Słonecznym Brzegu (dla obiektów z Słonecznego Brzegu, Świętego Włazu, Aheloy, Ravdy) lub po uprzednim umówieniu się w wyznaczonym miejscu w Sozopolu (dla obiektów z Sozopola, Carewa) lub w wskazanych miejscach lub w samych kompleksach, w zależności od miejsca usytuowania Apartamentu. Dla Gości jadących do Sozopola do Horyzonta, Paradise Dune&Town House (w resorcie GREEN LIFE), South Pearl w umówionym miejscu po uprzednim umówieniu się z przedstawicielem firmy; Regina Mare i Rocamar/Primea w Carewie na recepcji w hotelu Regina Mare. Klucze do apartamentu można odebrać najwcześniej w dniu przyjazdu od godziny 15.00 (czasu bułgarskiego).

4.     Przy odbiorze kluczy Odwiedzający wpłaca kaucję w wysokości 50 Euro na pokrycie ewentualnych szkód w apartamencie. Kaucja zwracana jest w dniu wyjazdu z Apartamentu przy zdawaniu kluczy, o ile nie zostały dokonane żadne szkody w apartamencie. Nie dotyczy Odwiedzających Apartamenty w Sozopolu i Carewie, gdzie sprawdzanie Apartamentu dokonuje serwis sprzątający w danym kompleksie sprawdzany przez Menadę na podstawie wywiadu i kontaktu telefonicznego z danym obiektem. Menada może zażądać wpłaty kaucji przed przyjazdem i rozliczyć kaucję po wyjeździe Odwiedzającego/Gościa.

 

5.     ZDANIE KLUCZY: Zdanie kluczy i opuszczenie Apartamentu kluczy (lub/i karty dostępu) odbywa się najpóźniej do godziny 11.00 (czasu bułgarskiego), może odbyć się między 10:30 a 11:30) w dniu wyjazdu: z Aheloy, z Słonecznego Brzegu, Świętego Włazu Odwiedzający, Gość, Właściciel czeka w Apartamencie na współpracownika Menady, aby wspólnie zdać lokal i klucze; w Regina Mare w Carewie zdanie kluczy ma miejsce w recepcji hotelu; w Sozopolu dla Horyzonta, Paradise Dune@Town House w Centrum miasta Sozopol, ulica Strandża 16 również do godziny 11.00 (czasu bułgarskiego).