Mówimy po polsku! Mieszkamy i pracujemy w Bułgarii.
Na miejscu jesteś pod naszą stałą osobistą opieką!
Wyszukaj apartament
Kontakt
Waluty
Logowanie
Szybki Kontakt
Kalkulator walut

EUR = 0.0000 BGN
USD = 0.0000 BGN
BGN = 0.0000 PLN
1 PLN = 0.0000 BGN
Logowanie
Ubezpieczenie

 

Ubezpieczenie - jest całkowicie dobrowolne - można ten temat przemyśleć poważnie przed wyjazdem w zakresie ubezpieczenia podstawowego (z NFZ) lub dodatkowego z firm zewnętrznych – wedle Państwa zapotrzebowania. Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, iż osoby wyjeżdżające turystycznie do krajów Unii oraz EFTA: Islandii, Liechtensteinu, Norwegii i Szwajcarii, powinny zaopatrzyć się w Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Jest ona wydawana na wniosek ubezpieczonego lub osoby wskazanej w art. 2 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy z dnia 24 sierpnia 2007 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo tutaj: https://www.ekuz.nfz.gov.pl/wypoczynek/informacje-ogolne 

Mając na uwadze dodatkowe ubezpieczenie można skontaktować się z wybranym zakładem ubezpieczeń i zapytać o ubezpieczenie turystyczne np.: http://elvia.pl/ubezpieczenia-podrozne/. Typowe ubezpieczenia turystyczne oferuje np. SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. czy też Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A.


Jak nabyć polisę w Elvia

KROK 1 - Naciśnij na banner znajdujący się obok - zostaniesz przeniesiony na stronę rezerwacji. 

KROK 2 - Wybierz - strefę A, w jakim celu? i środek transportu.

KROK 3 - Wypełnij formularz, wpisując w nim swoje dane osobowe i adresowe, jako Ubezpieczającego, oraz dane pozostałych osób (Ubezpieczonych), dla których ma zostać wystawiona polisa. Pamiętaj, że wszystkie te informacje, wraz z miejscem podróży muszą być zgodne z prawdą, w przeciwnym razie, polisa ubezpieczeniowa jest nieważna. Przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU).

KROK 4 - Dokonaj płatności - Płatności w  serwisie obsługiwane są przez eCard SA i umożliwiają zapłatę za polisę poprzez autoryzację transakcji kartą płatniczą lub ePrzelewem (forma przelewu dokonywanego bezpośrednio z konta banku internetowego). Bezpieczeństwo operacji zapewnia specjalna technologia szyfrowania danych.  

KROK 5 -  Odbierz polisę - system, po dokonaniu autoryzacji płatności, wyśle do Ciebie SMS z unikalnym numerem Twojej polisy, oraz z numerem kontaktowym do całodobowego Centrum Operacyjnego Elvia. Podanie numeru polisy jest niezbędne do uzyskania pomocy. Jednocześnie zostanie wysłana do Ciebie polisa poprzez pocztę internetową. Na Twój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy o ochronę ubezpieczeniową z Elvia Travel Insurance, które radzimy wydrukować i zabrać ze sobą w podróż, aby mieć pewność, że cokolwiek się wydarzy, masz przy sobie dokument, który uprawnia Cię do uzyskania odpowiedniej pomocy.  

KROK 6 - Możesz spokojnie udać się na słoneczne wakacje!